MUHAMMED CAN

MUHAMMED CAN

17.02.2000 Tarihinde İstanbul Şişli’ de dünyaya geldim. Aslen Bingöl’ lü olup 18 yaşıma kadar İstanbul’da büyüyüp İstanbul’da eğitim hayatımı tamamladım. İlk ve orta öğretimimi Gençosman İlköğretim Okulunda tamamladım. Çocukluğumdan itibaren çözüm odaklı çalışıyor olmam bozulan teknolojik aletleri kendi çabamla tamir etmeye çalışmam beni teknolojinin bir adım daha içine sürükledi. 


Bu süreçte bilgisayarla içli dışlı oluşum beni bilişim okumaya yönlendirdi.  Lise eğitimimi İstanbul Sultanahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Bilişim bölümünde Web Tasarımı ve Kodlama alanında tamamladım. 


3 Yıl süren bilgisayar destekli eğitimlerim bilgisayara olan merakımı artırdı ve kendimi geliştirmek üzere kaliteli bir şirkette stajyer olmayı istedim. 2017 Yılında Musab Arslan sayesinde stajyer olarak girdiğim RTP Medya ve Perakende Radyo ailesinin şu an bir parçasıyım. Bana bu fırsatı sağlayan Yasin Gökçek ve ekibine teşekkür ve saygılarımı iletir, bu ailenin bir parçası olduğum için mutluluğumu beyan ederim.