Biz 2005'ten Bu Yana Sizinle Eğleniyoruz!!!

Biz 2005'ten bu yana eğleniyoruz. İstanbul Bakırköy'de 15 Mart 2005'te başlayan hikayemiz onlarca çalışma arkadaşımız yüzlerce çözüm ortağımızla devam ediyor. Adına profesyonel kölelik denilen sistemi kökten reddediyor işimizi aşkla eğlenerek yapıyoruz. Keyif almadığımız hiç bir işi sırf zorunluluk adına yapmıyoruz. O yüzden biz de, kendilerine çözüm ortağı olduğumuz yüzlerce firma da MUTLUYUZ. Dokunduğumuz her şeyi güzelleştirmeye çalışıyoruz. Şayet güzelleştiremiyorsak dokunmuyoruz. Ben aslında hepimizi iş dünyasın da sıradan serüvenler, rastgele işler yapan insanlar zannederdim. İki onluk yıla yakın zaman geçirdikten sonra iş dünyasında, hepimiz hizmet sektörünün en önemli taşlarıymışız onu anladım. Sevenlerin Dünya'yı güzelleştirmek adına ellerinde hep bir argümanları vardır. Bizimki de müzik. Biz müziğimizle sesimizi ulaştırdığımız her yeri güzelleştiriyoruz. Müzik yıllarca savaşlarda ordulara savaş kazandırdı. Şimdi sıra barışta sevgi aşılamakta. Biz ve çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz yüzlerce firmamız buna hazırız. Ya siz?

RTP Medya Yönetim Kurulu Başkanı
Yasin Gökçek

Yasin Gökçek

Hep Birlikte Daha İyiye

Batı Akdeniz Bölgesinde yerli perakende sektörünün lideri ve sürükleyicisi bir şirket olarak müşterilerimizin bizimle birlikte geçirdikleri zaman ve deneyim kalitesinin en üst düzeyde olması birinci hedefimizdir. Bizler müşterilerimize uyguladığımız hizmet kalitesi anlayışımızı; RAHAT, HIZLI ve KOLAY kavramları ile açıklamaktayız. RTP; hem repertuarındaki kaliteli müzik parçaları ile hem de neredeyse her gün ekledikleri yeni, güzel, güncel ve farklı müziklerle, özellikle, müşterilerimizin rahatlık ve konforunu arttırma konusunda bizlerin memnuniyetini kazanmaktadır. Bizler RTP’yi bir ortak olarak görmekteyiz. Bize özel anonsların realizasyonunda da bize verdikleri özel destekten dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ederiz. Kendileri ile birlikte “Hep Birlikte Daha İyiye” diyoruz. daha da keyifli bir hale getirmesi hedefi ile RTP Medya’dan hizmet almaya karar vermiştik. Doğru verilen bir karar olduğunu gün geçtikçe daha da net hissetmemizi sağlayan RTP Medya’ya teşekkür ediyoruz.”

Tahtakale Spot Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Üyesi
Kemal Öğke

Kemal Öğke

Yedi Notayla Harika Sesler

Duygularımızın dışa vurumu, bir anlamda acılarla sevinçlerin dile getirilişidir. Müziğin sihri, bulunduğumuz ortamla, coşku ve hüzün duygularımızın bağdaşarak anlam kazanmasını sağlamaktadır. Yani, duygu ve düşünceleri, kulağa hoş gelen ses veya enstrümanla notalar yardımıyla anlatma sanatıdır müzik. Kimi zaman uyuyan duygularımızı harekete geçirip, çalar saat görevi de görmektedir. Duymak isteyip de duyamadığımız sözleri, duymuş gibi hissetmemizi sağlar müzik. İnsanın aklına girdikten sonra geri alınmaz. Tek evrensel dildir… Müzik, içerisinde matematiği barındırmakla beraber, sihri 7 notada gizlidir. İlginçtir ki, doğada yedi ana renkten milyonlarca renk oluşturulduğu gibi; müzikte de yedi notayla harika sesler cümbüşü yaratılabilmektedir. Biz RTP Medya olarak, var olduğumuz ortamları coşku ve hüzün duygularının bağdaşarak anlam kazanmasını, kurumla, kurumu ziyaret eden misafirler arasında bir duygu bağı oluşmasını sağlamayı hedeflemekteyiz. İş ortaklarımızın isteği doğrultusunda, kurumun içerisinde istediği havayı müzik kullanarak oluşturabileceğimiz Avrupa Müzik Kütüphanesi ve Enstrümantal Müzik Kütüphanesine sahip durumdayız. Duygu pekiştiriciliğinin yanında, müzik evrenin sesi olma özelliğine de sahiptir. Kimi zaman efkâr dağıtan, adeta sinir alan müzikle kendini bulur insan. Yaşadığımız duygu şiddetini anlatan, kulak algısı diyebileceğimiz ve kimin seslendiğini fark ettiren, beyne jimnastik yaptıran, ses egzersizleriyle insana zaman ve değişik mekânlar sunan içinde nefes alıp soluklanabileceğimiz, mesafeleri öğrenebileceğimiz, belki de kendimizi kurtarabileceğimiz yerlere götüren ve her yeri evimiz gibi hissettiren bir güzelliktir müzik.

RTP Medya Genel Müdürü
Musab Arslan

Musab Arslan

Günümüzde "kurumsal radyo" fikri gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam ediyor. Aslında artık insanların içersinde bulunduğu tüm faaliyet alanlarında müzik artık bir ihtiyaç haline geldi. Bilhassa ihtiyaçları doğrultusunda gitmek zorunda olduğu tüm market, mağaza, alışveriş merkezleri, oteller, vs. bu alanları kapsıyor. Bizler bu amaç doğrultusunda insanları bulundukları alan içersinde gezerken hem müzik keyfi yaşatıyor, enerjisini yükseltip motive olmasını sağlıyor, hem de alışveriş yapmaları için başka fikirler de tavsiye ediyoruz. Yani alan içersine müzik yayını ile beraber reklam kampanyaları, firmanın özel jingleları ve özel yayınlarla kuruma özel açılan radyo istasyonunu zenginleştiriyoruz. Yapılan anonslar ve duyurular tüketici için bilgilendirme ve yönlendirme niteliğinde oluyor. Bu sistem alıcı ve satıcı arasında ki iletişimi sağlıyor ve bizde bu iletişimi kuran aracı rolündeyiz. Müşterilerimizin almış oldukları bu hizmet sayesinde markalarına hem katma değer sağlıyor, hem satışlarında ciddi artış gözlemleniyor, hem de gelen ziyaretçilerin bu alanlarda keyif alarak vakit geçirip ayrılmalarını sağlıyor. Market, mağaza gibi halka açık alanların bir çoğu aslında müzik yayının ve prodüksiyonlarının kendi bünyelerinde mağaza içersinde yapıldığını zannediyorlardı. Bu şekilde hem ekstra bir iş yükü oluşturuyor, hem yayınlanan müziklerin telifleri ile alakalı aslında bilgi sahibi olmadıkları için cezai şartlarla karşılaşabiliyorlardı. Bizler RTP Medya olarak bu yükü üstlenerek marka adına yeni istasyon açıyor ve doğrudan hedef kitleye yönelik telif hakları tamamen bize ait olan şarkı listesini dilediği tarzda oluşturuyor ve talep ettikleri diğer tüm anons, jingle, saatlik reklam ve özel yayın programlarını müşteri talepleri doğrultusunda oluşturuyoruz. İşimizi severek yaptığımızdan günümüzde gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendimizi sürekli araştırmaya, geliştirmeye ve sürpriz teknolojilerle buralarda her zaman en iyisi olmak amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. :)

RTP Medya İdari ve Mali İşler Müdürü
Cansu Cabri

Cansu Cabri

Yenilikçi, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. RTP Medya Prodüksiyon ekibi olarak seslendirme, paket programlar, jingle, teaser, kurumsal müzik ve buna benzer içerikler üretiyoruz. Günde ortalama 300 ürün anonsu yapıyoruz. Bu anonslar hizmet vediğimiz yaklaşık 2500 şube / mağaza aracılığıyla iki milyon kişiye ulaşıyor. RTP Medya da prodüksiyon faaliyetinde bulunan 9 kişilik ekibimiz İstanbul, Kıbrıs ve Tekirdağ’daki stüdyolarında üstün kaliteli ekipmanlar ve profesyonel hizmet anlayışla sizlere hizmet etmeye devam ediyor. Kullandığımız özel yazılım ve ekipmanlarla noktasal radyo ve anons yayınları yapmanın yanı sıra raporlama faaliyetleriyle işletmelerin karlılık oranlarına katkıda bulunuyoruz.

RTP Medya Prodüksiyon Müdürü
Doğancan Yılmaz

Doğancan Yılmaz
>