Gökhan Gökçek

28.08.1985 Kırıkkale / Keskin doğumluyum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi Kırıkkale’de tamamladım. Ortaokul ve Lise yıllarımda dahil olmak üzere okul ve şehir tiyatrolarında amatör olarak tiyatro hayatıma başladım.

Bu güne kadar olan hayat serüvenimde Osman Nuri Ercan, Ali İpin ve Altan Erkekli’den Oyunculuk, Cihan Ünal’dan Diksiyon, Müge Oruçkaptan’dan Spikerlik, Tunç Arslanalp’tan Sunuculuk, Aydoğan Temel ve Rüştü Asyalı’dan Seslendirme ve Sungun Babacan’dan dublaj eğitimi aldım.

Devlet tiyatroları da dahil olmak üzere bir çok tiyatro, sinema ve dizi projelerinde profesyonel oyuncu olarak rol aldım.

2012 yılı itibari ile RTP Medya ile tanışmamla birlikte radyo programcılığı ve prodüksiyon hizmetleri sunmaya başladım. Bir dönem kurumsal radyo kanalınızdan duyduğunuz her sesin sizinle buluşmasını sağlayan prodüksiyon koltuğunda oturan o esrarengiz adam bendim

Bir sanatçıda bulunması gereken özelliklerle birlikte örnek bir kişilikle, saygı ve sevgi çizgilerini aşmadan, sanatçının bir ömür devam eden eğitim ve öğrenim anlayışının bilincinde, devamlı kendimi geliştirmeye, yenilikçi ve üretimci bir çalışma prensibi ile yol ve rol almaya devam ediyorum.

Bu sürecinde dahilinde RTP Medya bünyesinde sizlere hizmet vermenin gurur ve mutluluğu ile ,siz değerli iş ortaklarımıza, saygıdeğer dinleyenlerimize, kulaklarınıza bir tatlı huzur, neşe, ve mutluluk verebilmenin gayreti içerisinde sizlere hizmet vermeye devam ediyorum.

Saygı Ve Sevgilerimle